Буковинська конференція провела програму «Щастя всупереч усьому» для жителів Луганської області
Дорогі друзі! Дозвольте познайомити вас з подією, яка, можливо, не була яскраво висвітлена у засобах масової інформації та в інтернет-мережі, але мала доленосне значення для багатьох знедолених та засмучених, розчарованих та тих, хто втратив сенс життя. Не зважаючи ні на що, ми (команда Буковинської конференції у складі семи волонтерів) дарували надію і пораду – «Щастя всупереч усьому».
Так називався наш проект, що проходив на сході України у містах Рубіжне та Кремінна. Час проведення євангельської програми на людський погляд був не найкращим. Зима, холодно, розбиті дороги, але Божі плани завжди вищі від наших задумів. Найбільшою рушійною силою в житті є молитва. Молилося багато людей – це і члени родин, члени громад Буковинської конференції, пастори. І Бог благословив Свою справу!
У перший день, а це була неділя, на програму прийшло 80 осіб у Рубіжному і 50 осіб у Кремінній. Яке це щастя – бачити людей, що прийшли почути вістку надії! Хвилювання зростало: що буде в понеділок, чи прийдуть люди? І ось відповідь на молитву: в понеділок на програму в Рубіжному прийшло близько 150 осіб, а в Кремінній – 120. Що стало причиною? Що приваблювало людей приходити на ці зустрічі, одна з яких проходила в холодному неопалювальному залі? Молитва, праця та вплив Святого Духа – ось формула успіху!
Робочий день нашої команди розпочинався о 07:30. Ми виїздили на місце служіння в місто Кремінна, де зранку працювали наші невтомні сестри Г. В. Глушківська та М. І. Мельниченко, які проводили антистресові масажі для жінок і були їхніми особистими євангелістами. Всього за період програми було зроблено більше 100 масажів.
Особливе служіння на програмі звершував лікар-ендоскопіст В. В. Шешуряк, який взяв на роботі відпустку за власний рахунок і приєднався до шляхетної справи на проекті. Більш ніж 68 людей отримали безкоштовну послугу ендоскопіста та велика кількість – особисті консультації.
В. Я. Кривенчук захоплював слухачів програмою по відновленню зору та особливим служінням в учбових закладах міста Кремінна (ліцей, коледж, кадетський корпус).
Великим благословенням для програми було служіння І. В. Олійника. Цього разу він не тільки професійно виконував християнські пісні та навчав співу присутніх на програмі, але й проводив консультації психолога як дипломований спеціаліст.
Служіння пастора М. В. Кіземи було надзвичайно відповідальним. Згідно з порадою з 58 розділу Книги пророка Ісаії, людей потрібно зігріти не тільки добрим словом, але й практичними вчинками. А це – роздача продуктів харчування як невеличка підтримка для тих, хто знаходиться у надто скрутних матеріальних обставинах. Також великим благословенням було служіння пастора в освітянських закладах як спікера здорового способу життя.
В цілому програму «Щастя всупереч усьому» відвідувало щодня близько 250-280 осіб. Найбільшою нагородою було бачити щасливі обличчя людей, які виходили з зали після чергової зустрічі. Теми про закон Божий, другий прихід Ісуса Христа, молитву та біблійне водне хрещення не могли не торкнутися сердець усіх присутніх на програмі.
На біблійні курси після програми, які мав проводити місцевий пастор Олег Сергійович, залишилося близько 110 осіб. І ми віримо: якщо навіть одна людина прийме Господа як свого Спасителя і буде з Господом усю вічність – це буде нашою найбільшою справою у 2019 році!
Нехай Господь благословить і допоможе нам запалитись бажанням спасати людей для вічності!
Віталій Гунько, координатор програми