Проект “Ekklesia. Призванные Богом”. Прем’єра на Телеканалі “Надія”

Проект “Ekklesia. Призванные Богом”. Прем’єра на Телеканалі “Надія”

Вже 21 листопада на Телеканалі «Надія» буде прем’єра довгоочікуваного проекту «Ekklesia. Призванные Богом» з Доктором Олександром Болотніковим.

«Ekklesia. Призванные Богом» — це серія епізодів, які досліджують послання Ісуса Христа семи церквам, які записані в книзі Об’явлення Івана Богослова. Кожен епізод послідовно розкриває духовний, історичний та пророчий зміст кожного послання. В результаті глядач дізнається, як історія християнства та світу закодована в цих семи листах, від днів апостолів і аж до Другого Приходу Ісуса Христа.

Продакшн Медіа Групи «Надія» (далі МГН) у складі 6-и чоловік розпочали знімання ще на початку 2016 р. та закінчили у 2020 р.

Ведучий проекту — Олександр Болотніков, Доктор богослов’я та експерт в області Юдаїзму. Разом з командою МГН та спеціалістами з різних країн в історії, теології та філософії вони здійснили роботу, яка покаже глядачам, як послання про 7 церков, записане тисячі років тому, втілюється в сім епох християнства, яке почалося з апостольської церкви, яка в книзі Об’явлення символічно представляє послання Ісуса до церкви в Ефесі, і закінчується нашим часом, який символізує лист до церкви в Лаодикії.

Знімання проводились більше, ніж у 15 європейських країнах, серед них: Італія, Німеччина, Великобританія, Турція, Греція, Франція, Польща, Іспанія, Португалія, Нідерланди, Швейцарія. Локаціями були унікальні історичні місця, музеї та храми. І це дозволить глядачам не тільки отримати інтелектуальне та естетичне задоволення, але й зрозуміти видимі та закулісні процеси, що сформували сучасне християнство а також віднайти політичні, соціальні та теологічні причини, які спричинили існування багатьох християнських конфесій.

Загалом, проект вміщає 12 епізодів. Нижче представлений список епізодів та в яких містах вони були зняті:

Ефес — 2 епізоди
Сарди — 3 епізоди
Смірна — 2 епізоди
Пергам — 1 епізод
Тіятири — 4 епізоди

Після перегляду всіх епізодів, глядач пройде візуальний курс Біблії та історії, що дозволить йому зрозуміти різницю та тонкощі різних конфесій та зможе впевнено вступати в діалог щодо цього питання, маючи чіткі теологічні та історичні підстави для своєї віри.

Джерело: hopeua.medium.com

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 94 інших підписників.