Сімейний табір відбувся на Буковині

Сімейний табір відбувся на Буковині

База відпочинку «YourCamp», що розташована у мальовничому куточку Буковини, селі Ржавинці, у травні прийняла учасників сімейного табору, які з’їхалися з різних куточків Буковинської конференції. Чарівна природа, гарний настрій, насичена програма – так можна коротко охарактеризувати атмосферу, що панувала цими днями в таборі.

Організатор заходу – керівник відділу сімейного служіння Буковинської конференції Григорій Петрейко. З великою відповідальністю Григорій та його дружина Тамара поставилися до організації заходу.

Головний спікер програми – Дмитро Поправкін. З цікавими лекціями до всіх присутніх звертався практикуючий психолог Орест Малиш, а неповторну атмосферу створювала ведуча Лілія Бойченюк.

Учасникам табору мали можливість безкоштовно пройти медичний огляд та консультації лікарів. Консультації провели Василь Шешуряк – лікар УЗД, Ольга Савка – гінекологиня, Микола Савка – уролог.

Поради лікарів, дружнє спілкування, музичний супровід та позитивні емоції – це складові гарно проведеного часу, який наближує членів сім’ї один до одного.

Співорганізатори заходу, Ігор та Наталія Тимко, подбали про смачну кухню, а також про комфорт та зручності, необхідні для всіх учасників.

Віктор Крачковський

Джерело: bk.adventist.ua 

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 120 інших підписників.