В Ірпені встановлюють обеліск із Божими заповідями

У місцевому парку “Незнайка” в Ірпені встановлюють обеліск із біблійними заповідями. Ідея проєкту зародилася ще два роки тому і втілюється зараз за гроші меценатів.

Десять Божих застережень від гріха розміщені на чотирьох скрижалях. Фундамент під них залили ще кілька років тому — як тільки-но погодили проєкт. Зараз триває процес монтажу, повідомляє itvua.tv

“Архітектор Юрій Самсонов подарував нам цей проєкт, і ми довго шукали підрядників, погоджували кошториси, погоджували з містом. Місто пішло нам назустріч — виділило це місце”, – розповідає член ініціативної групи створення обеліска Віталій Мітряну.

У центрі обеліска будуть стояти чотири скрижалі, на двох із них будуть розміщені 10 заповідей, і зі зворотного боку — заповідь Нового Заповіту.

У нижній частині постаменту буде розміщена напівсфера Землі, в центрі якої — Україна. Але цю частину обеліска монтуватимуть навесні.

“Ми в захваті, що на комунальній території, саме в парку, який ми обслуговуємо, з’явиться ще одна досить цікава споруда, а саме обеліск десяти заповідям, що об’єднає громаду міста на духовних цінностях. (Будемо) духовно надихатися та творити якісь нові ідеї для нашого міста”, – ділиться заступниця начальника комунального підприємства «Управління благоустрою міста» Оксана Головко.

Джерело: sobor.com.ua

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 89 інших підписників.