1

Юна християнська співачка з Волині записала нову авторську пісню

Наша донечка Діаночка народилася 22 серпня 2017 року у мальовничому місті Луцьку, що на Волині. Поки ми з татом чекали її народження, то вже знали як будемо її виховувати, в які гуртки вона буде ходити, який садок і школа чекають на неї. Наша донечка сором’язлива, слухняна, талановита і старанна дівчинка. У свої чотири рочки вона знає багато біблійних історій і щоразу під час проповіді в церкві шепоче татові: “я знаю цю історію, ти її мені перед сном розказував”. Їй дуже подобається малювати фарбами на мольберті, тому відвідує щотижня художню студію і після півторагодинного заняття донечка запитує: “коли знову я прийду на малювання?”. Дитина цікавиться англійською мовою і вже знає приблизно сто слів. Діаночка вивчила сім нот і вміє грати на фортепіано нескладні музичні твори однією рукою. По вечорах ми слухаємо її гру на фортепіано сонячного жовтого кольору. Дівчинка також любить імпровізувати. Вчителька музики каже, що настане час, коли донька ще буде писати музику.

Діаночка любить співати і має гарний слух. Ми розучуємо християнські дитячі пісні, якими донечка прославляє Бога у церкві. В дитячому садку теж помітили талант Діанки і завжди доручають їй виконати сольний номер на кожному святі.

Юна християнська співачка з Волині записала нову авторську пісню
Юна християнська співачка з Волині записала нову авторську пісню

Хоч вона ще маленька, та вже знає як записувати пісню у студії звукозапису і як знімати відео до пісні. Це нелегка справа для дитини, але вона може співати і позувати стільки, скільки потрібно. А потім, аналізуючи себе, каже: “щось я тут така серйозна, не посміхаюся”. Насправді вона думає, що всі дітки її віку ходять на різні гуртки, а запис пісні – це один з її гуртків.

Щоразу я шукаю нову пісню для Діани і це нелегка справа, щоб знайти гарну пісеньку, яка б була до душі і мала змістовні слова, а також фонограму. Одного разу я подумала, що добре було б, щоб наша донечка мала свою пісеньку, яку б виконувала лише вона. Я почала цікавитися авторами пісень, слухати їхні твори, запитувати ціну написання слів і музики для дитячої християнської пісні. А потім питаю себе: “а ти що не можеш?”. У відповідь в голові знайшлося достатньо причин, чому не можу: я не вмію, музичної освіти не маю, пісень ніколи не писала і т.д. Коли я поділилася цими роздумами з чоловіком, то він спокійно і впевнено відповів: “ти все можеш.” Я помолилася: “Боже, якщо на це є Твоя воля, то дай мені пісню”.

Пройшло напевно більше тижня, як одного разу під час сніданку у голові з’явилися римовані рядки разом з музикою. Я побігла за записником, почала записувати. Пишу, пишу… Щоб не забути мелодію, побігла за телефоном і записала на диктофон. Я написала тоді пісню на шість куплетів плюс приспів. Але точно знаю, що це була не я, а Бог! Презентувала написане своїй доні, вона одобрила, а я зраділа. Тоді почали вчити пісню, яку скоротили до чотирьох куплетів. Далі зробили фонограму, запис у студії, зняли відео, під час якого Діана отримала такий бажаний, але неочікуваний для неї сюрприз – справжнього маленького котика.

Ми пишаємося нею, у всьому підтримуємо і щодня дякуємо Богові за таку донечку. Молимося, щоб вона виросла доброю, щасливою людиною та щирою християнкою.

Діна Кондращук

Посилання для перегляду відео: