Майже 100 дітей відвідали програму «Країна здоров’я» 11 червня у м. Зіньків Полтавської області. Захід відбувся у рамках відзначення 500-річчя Реформації в Україні.
Мандруючи від «станції» до «станції» разом з ведмежатком на ім’я Гошка, малюки дізнавалися про основні принципи здорового способу життя.


На станції «Вживання води» дітям не лише розповідали про те, яку роль вона відіграє у житті людини, а ще й пригощали їх чистою питною водою.


На станції «Фізичні вправи» команди взяли участь у цікавих іграх та конкурсах. Корисні та некорисні продукти «розділяли» на станції «Харчування»; навчалися триматись якомога далі від тютюну та алкоголю на станції «Стриманість».
А ще діти стрибали на батуті, робили величезні мильні бульбашки, малювали на станції «Відпочинок» та дізналися, чому віра у Бога є необхідною складовою життя людини.


І, нарешті, дізнавшись про важливість сонячного світла, всі команди прямували отримувати подарунки. Трьохгодинна програма промайнула, як одна мить.
Вдячні батьки запросили організаторів завітати до Зінькова наступного року.










Дмитро Левін
Фото Віталія Випущенка









