Діти Криворізької громади нагадали про незамінну роль Батька

Діти Криворізької громади нагадали про незамінну роль Батька

Пройдешньої суботи, 5 червня, діти четвертої адвентистської громади Кривого Рогу висловлювали вдячність татусям та дідусям за сильний та відважний характер, за важливу роль у вихованні дитини.

«Цього літнього дня у нас буде свято «Мій тато і я», – розпочала урочисту програму учениця суботньої школи Ліза Скакуненко.

Сповнений енергії музичний твір, виконаний Лізою Китач, висловив ту мужність, яку має кожен чоловік, який став батьком. А про участь батька у всіх моментах життя дитини доповнили найменші діти громади, прочитав віршів:

«Горе чи нещастя,
Чи біда яка,
Завжди виручає
Батькова рука»

Підлітки розповідали про дбайливого, доброго та вірного татуся, який є таким, адже бере приклад з Христа.

«Дякую тобі, що ти є на землі!» – щиро та щемно співав про тата дует сім’ї Сердюків, а в кінці пісні донечка побажала здоров’я, сили та щастя татусеві.

Молодь також розповіла про важливість участі батька у житті доньки та сина, яким незамінним є отець в житті кожного з них.

Наголошували, що щоденні розмови з батьком дають дитині відчуття захищеності, упевненості та щастя.

А вірш, виконаний Лізою Китач та Веронікою Чулковою, бажав всім дітям мати диво-татусів.

На завершення програми діти підготували сценку «Подарунок власними руками,» у якій обговорювали найкращій подарунок для тата, після якої привітали всіх присутніх чоловіків поробками, зробленими власноруч.

Автор Ірина Ольховська
Фото Ігор Петренко

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 132 інших підписників.