На Буковині районна молодіжна вікторина зібрала молодь дев’яти громад
Майже місяць вістку Євангелія слухали мешканці міста Татарбунари
У одній з адвентистських громад Буковини пройшов семінар про служіння в старозавітній Скинії
Архангел Михаїл, дракон і війна на небі
Євангельські вечори відбулися в адвентистській громаді села Мамаївці
Євангелізація в Європі – час настав
Проблема хімічної залежності: духовно-психологічний аспект
Чи є Ісус Богом-Творцем?
«Я хочу проповідувати людям про Христа» — Володимир Близненко. Некролог
Закон у синоптичних Євангеліях
Мхитар Адамян: от католического священника до литературного евангелиста в Адвентистской церкви
Церква проводила в останній земний шлях Ярослава Гунько — некролог

Учасники мітингу під Верховною Радою зустрілися з головою профільного Комітету, який запевнив, що законопроект № 0931 буде доопрацьований з врахуванням зауважень релігійної спільноти.

Про це Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець заявив у вівторок, 17 грудня, вийшовши до учасників акції, які зібралися біля стін парламенту та вздовж вулиці Грушевського у Києві на захист свободи совісті та свободи слова, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Дмитро Лубінець, голова Комітету:
Ми запрошуємо до діалогу Раду Церков. Робота продовжується. На базі нашого Комітету ми зробимо площадку, і ми зможемо знайти те формулювання, яке абсолютно всіх влаштує.

Окремий мітинг також відбувся біля Офісу Президента України. Присутні релігійні діячі та журналісти закликали доопрацювати законопроект № 0931 шляхом врахування поправки №1 народного депутата Віктора М’ялика.

Зважаючи на графік пленарних засідань, можна сподіватися, що до кінця року парламент не буде розглядати ці резонансні зміни в сфері протидії дискримінації. За цей час робоча група, утворена при Комітеті за участі представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, має доопрацювати законопроект № 0931, щоб зняти побоювання релігійної спільноти і представників окремих професій, зокрема лікарів і журналістів.

Нагадаємо, що на необхідності ґрунтовного доопрацювання законопроекту № 0931 наголошувала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Напередодні Комітет відхилив усі поправки, спрямовані на захист свободи совісті та свободи вираження поглядів, що обурило релігійну спільноту.

Також Громадська рада при Державному комітеті України з питань телебачення та радіомовлення звернулася до Верховної Ради з закликом направити на доопрацювання законопроект № 0931, положення якого можуть загрожувати свободі вираження поглядів і переконань, а також об’єктивній журналістиці.

Під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій Президент Володимир Зеленський пообіцяв розібратися з законопроектом № 0931, щоб він не став підґрунтям для обмеження конституційних прав громадян на свободу совісті та свободу слова.

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

image_pdfimage_print
Підпишіться та приєднайтеся до 146 інших підписників.
Оберіть:
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist