На 68 році життя спочив у Господі  Михайло Іванович Спасюк

На 68 році життя спочив у Господі  Михайло Іванович Спасюк

Некролог

Народився Михайло Іванович 23 вересня 1953 року у с. Снідавка Косівського району Івано-Франківської області. Дитинство і навчання в школі проходило в рідному селі.

У 1971 році одружився з хорошою дівчиною Антоніною і прожив з нею 50 років.

З 1974 по 1976 роки служив у лавах збройних сил Радянської армії.

Після армії працював у відділі страхування в м. Бучач Тернопільської області. Працючи у фінвідділі, Михайло Іванович зустрівся з віруючою сім’єю, яка відкрила йому істину про спасіння через Ісуса Христа.

У 1979 році разом з дружиною Антоніною прийняли водне хрещення і стали членами Церкви Адвентистів сьомого дня.

В 1981 році  Михайло Іванович був покликаний на пасторське служіння і 32 роки він посвячено звершував духовну працю у різних містах і селах Західної України, а саме:

с. Золотий Потік Тернопільської області;

с. Помлинів, м. Дрогобич, м. Трускавець, м. Борислав Львівської області

С. Бобовище, м. Хуст, с. Олександрівка, с. Данилово, с. Велятино, м. Ужгород, м. Берегово, с. Береги, с. Мужієво, с. Нересниця, с. Новоселиця, м. Мукачево Закарпатської області.

У 2013 році вийшов на пенсію і оселився в с. Бобовище. Продовжував проповідувати у громаді, був членом церковної ради. Своїм досвідом ділився з віруючими і був для них прикладом щирої зацікавленості життям церкви та її впливом.

Неочікувано, 1 вересня стався інсульт, а 3 вересня 2021 року, на 68 році життя, зупинилося серце дорогого брата.

Керівництво Адвентистської церкви, пасторський колектив висловлює співчуття дружині Антоніні Йосиповні, дітям, онукам з приводу смерті коханого чоловіка, люблячого батька, посвяченого священнослужителя.

Олександр Московчук

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 132 інших підписників.