Новорічне привітання керівника Церкви АСД Станіслава Носова

Щиро вітаємо вас, дорогі брати та сестри.

Підійшов до завершення такий складний, наповнений скорботами та переживаннями 2020 рік. COVID-19 приніс багато змін у наше життя: хвороби руйнували здоров’я, смерть забрала життя наших рідних і близьких, внаслідок економічної кризи люди втрачали роботу. Карантинні заборони обмежили наші зібрання та спілкування в молитовних будинках.

Та попри все це ми не залишилися самотніми, Господь був з нами, Його церква піклувалася про нас в наших духовних потребах. Незважаючи на всі негаразди, ми продовжуємо бути вдячними нашому Богу за Його милість і турботу навіть у складні часи.

«Чи це не останні події земної історії?» – ставимо сьогодні запитання. Однією з ознак останнього часу є проповідь Євангелія усьому світу. Саме ця ситуація, як ніколи раніше, прискорила розповсюдження вістки про нашого Спасителя шляхом євангельських програм через телебачення, радіо та Інтернет.

Ми не знаємо, що принесе нам новий рік. Мріємо, що негаразди минуть, все повернеться знову в звичайне русло. Пам’ятаймо – в руках Божих наше життя, здоров’я і час.

Бажаю, щоб новий рік приніс нам усім радість, мир, сімейне благополуччя. Здоров’я вам, утіхи, підтримки, успіхів у добрих справах. Тож будьмо готові зустрічати нашого Господа, Який скоро гряде на нашу Землю. «Хай буде з вами благодать, милосердя, мир від Бога Отця і Господа Ісуса Христа, — в істині і в любові!» (2 Івана 1:3)

Щедрих вам Божих благословень!
З Новим 2021 роком!

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 113 інших підписників.