Першокурсники нарешті розпочали навчання

Першокурсники нарешті розпочали навчання

Незвичний рік. Першокурсників доводиться запам’ятовувати по розгублених очах.

Вчора, 15 вересня, тепер вже студенти, а вчорашні школярі, приступили до навчання. Зі слів ректорки Українського гуманітарного інституту Людмили Олександрівни Штанько до вишу вступили близько 70 першокурсників.

Урочиста посвята відбулась о 9:00 в актовому залі. Першокурсники ознайомились із основними правилами навчання та проживання, побачили керівництво Українського гуманітарного й теологічного інститутів і налаштувались на перший навчальний день.

Що найперше кинулось вам у вічі?

“Очі (це єдине, що видно через маску). Вони сповнені запалу, подиву й радості”, – відповіла Людмила Олександрівна.

У зв’язку із карантинними умовами всі порушують питання: «Чи буде дебют першокурсника?» Ситуацію пояснила ректорка УГІ:

“Так. Проте ми ще думаємо над форматом проведення, щоб не порушувати правил стосовно карантину. Ми хочемо зберегти традиції, щоб перший курс зміг показати себе, а старші – прийняти їх із радістю. Ми знайдемо можливість. Дебют першокурсника – чудова можливість одразу зарекомендувати себе. По виступу групи й конкретної людини, можна багато зрозуміти. Цьогорічний перший курс можливо не матиме такої можливості”.

Чи є вірогідність, що навчання далі буде проводитись дистанційно?

“Це не залежить від нас, тому все можливо. Ми підкоряємось розпорядженням держави. У нас велика територія, що дає змогу «розсіяти» студентів, ділити на менші групи, щоб не було скупчення. Надіємось, що всі заходи безпеки допоможуть зберегти стаціонарне навчання. Тому прошу всіх студентів і викладачів дотримуватись поставленого режиму. Тоді не буде загрози переведення на дистанційне навчання”.

Те, що ми тут – благословення (не можу сказати по-іншому). Правила не важкі. Нехтуючи ними, ми не зможемо дотриматись поради Людмили Штанько: «Насолоджуйтесь».

Аріна Швець

Джерело: ugi.edu.ua 

image_pdfimage_print
close
Підпишіться та приєднайтеся до 89 інших підписників.