На Буковині районна молодіжна вікторина зібрала молодь дев’яти громад
Майже місяць вістку Євангелія слухали мешканці міста Татарбунари
У одній з адвентистських громад Буковини пройшов семінар про служіння в старозавітній Скинії
Архангел Михаїл, дракон і війна на небі
Євангельські вечори відбулися в адвентистській громаді села Мамаївці
Євангелізація в Європі – час настав
Проблема хімічної залежності: духовно-психологічний аспект
Чи є Ісус Богом-Творцем?
«Я хочу проповідувати людям про Христа» — Володимир Близненко. Некролог
Закон у синоптичних Євангеліях
Мхитар Адамян: от католического священника до литературного евангелиста в Адвентистской церкви
Церква проводила в останній земний шлях Ярослава Гунько — некролог

10 березня у районному домі «Просвіта» відбувся благодійний концерт «Допоможемо разом» зі збором коштів на лікування онкохворого рожищанина Руслана Лотоцького, як повідомили у рожищенській мерії.

Організатором концерту була місцева Церква адвентистів сьомого дня. Концерт проходив за участі гостей: госпел-хору «Nota Heaven», інструментального госпел-бенду «Eternity», а також лауреатів та учасників міжнародних фестивалів та конкурсів Михайла Іващенка, Ірини Мокрушенко, Олександра Шумчука. До благородної місії долучилися й місцеві талановиті музиканти з Будинку дитячої творчості Ігор Літвінюк та Анжеліка Сомик.

За годину перед концертом, а також після нього, для жителів міста була організована виставка здорового способу життя, на якій були представлені продукти бджолярства, здорового харчування та література про здоровий спосіб життя.

Сам концерт пройшов у піднесеній атмосфері. Музиканти співали та грали сучасні християнські пісні в стилі соул та госпел, аранжовані традиційні духовні твори та світові хіти. Концерт завершили молитвою за здоров’я Руслана, яку здійснив служитель Церкви, директор міжнародного благодійного фонду «Руки милосердя» Володимир Мелись.

Під час концерту на лікування Руслана зібрали кошти в сумі 15 417 грн. (8 280 грн. пожертвували рожищани, які були присутні в залі, 7 137 грн. передала громада Церкви адвентистів сьомого дня міста Рожище і села Пожарки). Кошти цього ж дня вручили дружині Руслана Нілі, яка разом з сином була присутня на концерті.

Організатори благодійного заходу висловлюють вдячність всім, хто долучився до цієї справи милосердя: людям за їх жертовність, державній адміністрації та міській раді за сприяння в проведенні концерту, районному дому «Просвіта» за надане приміщення та допомогу.

А ті, хто не мав змоги прийти на благодійний концерт, але бажає допомогти хворому, може перерахувати гроші на лікування Руслана Лотоцького на картку ПриватБанку його дружини Лотоцької Ніли Миколаївни: 4731 2191 0927 4286.

Робімо й надалі світ кращим!

Джерело: новини Рожищенської міської ради

image_pdfimage_print
Підпишіться та приєднайтеся до 146 інших підписників.
Оберіть:
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist