Притча про багача і Лазаря й віра у пекельні муки
Бог одних від початку обрав на спасіння, інших на загибель?
Що при Другому пришесті буде з людьми, які не мали змоги почути про Божу істину?
Молитва у Дусі Святому і говоріння іншими мовами
Яку музику любила Еллен Вайт?
Чи заповідає апостол уживання вина?
Апостол проти лжевчителів
Что такое адвентистская музыка
Навигация по сложному ландшафту глобальных отношений
Годичное совещание пасторов Восточно-Днепровской конференции утвердило план работы на 2024 год
На Закарпатті польова школа об’єднала 70 лідерів слідопитів з усієї України
Навчальним квестом слідопити Дніпра відзначали 73-ю річницю всесвітнього руху слідопитів

У п’ятницю, 31 березня, на вечірньому богослужінні у громаді смт Лужани відбувся семінар, який провів пастор Віталій Гунько.

У приміщенні Дому молитви були розміщені копії предметів Святилища. Звичайно, вони не були зроблені із дорогоцінних металів, як це було у Скинії, але ця наочність допомогла ведучому краще представити, а присутнім – зрозуміти важливі уроки, представлені Господом у старозавітному Святилищі.

Уважні дослідники Біблії знають, що лише питанням побудови Святилища присвячені сім розділів у книзі Вихід.

Звичайно, дехто скаже, що зі смертю Христа на Голгофі старозавітні служіння символів і образів завершили своє існування. Справді, це так. Тоді, коли на хресті помирав Христос, завіса у храмі розірвалася зверху донизу. Про це записав євангеліст Матвій (27:51). Це була пряма дія Бога (бо храм Ірода в ті часи був досить високим), яка сповіщала про завершення подальших церемоніальних обрядів.

Але служіння по вирішенню проблем гріха ніколи не припинялося у справжньому Святилищі на небесах. Недаремно апостол Павло, пишучи своє послання до віруючих із євреїв, котрі навернулися у християнство, присвячує цій темі чотири розділи у посланні до Євреїв.

Пригадаємо лише два тексти: євреїв 8:1-2: “А головне в тому, про що я говорю, є те: ми маємо Такого Первосвященика, Котрий сів праворуч престолу величчя на небесах. І є Священнослужитель святині і скинії істинної, котру спорудив Господь, а не людина.”

Тому ми розуміємо, що церемоніальна ера завершилася, але для того, щоб розуміти служіння нашого великого Первосвященика Христа у небесній реальній Скинії, нам потрібно вивчати та добре знати устрій земного святилища.

Борис Демчук

bk.adventist.ua

image_pdfimage_print
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:
У п'ятницю, 31 березня, на вечірньому богослужінні у громаді смт Лужани відбувся семінар, який провів пастор Віталій Гунько.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist