Архангел Михаїл, дракон і війна на небі
Євангельські вечори відбулися в адвентистській громаді села Мамаївці
Проблема хімічної залежності: духовно-психологічний аспект
Чи є Ісус Богом-Творцем?
«Я хочу проповідувати людям про Христа» — Володимир Близненко. Некролог
Закон у синоптичних Євангеліях
Мхитар Адамян: от католического священника до литературного евангелиста в Адвентистской церкви
Церква проводила в останній земний шлях Ярослава Гунько — некролог
Моральное падение пастора — заявление Комитета по этике Института библейских исследований
Ілля Величко
Анонс нового збірника “Пісні хвали та поклоніння”
Студенты в Мексике вновь вошли в адвентистский кампус спустя почти два года

Представляємо наймасштабніший проект за історію адвентистської Церкви “Христос для Європи”, спільну програму Адвентистського Всесвітнього Радіо (AWR) та ініціативи “Загальне залучення членів церкви” (ТMI)

24 лютого 2022 року розпочався нинішній конфлікт в Україні, внаслідок якого загинули сотні тисяч людей і майже 8 мільйонів осіб було переміщено, внаслідок чого вони опинилися у скрутному становищі як біженці в кількох сусідніх країнах.

Зараз мільйони людей по всій Європі шукають, спокій, притулок та відповіді на питання “Чому?”.

Як Всесвітня Церква, ми несемо величезну відповідальність за поширення Євангелія в Європі та допомогу людям знайти надію та впевненість, які дає лише Бог.

Щороку Адвентистське всесвітнє радіо (AWR) та ініціатива Генеральної Конференції «Загальне залучення членів Церкви» (TMI) проводять як мінімум один великий євангелізаційний захід у всьому світі.

Головною подією цього року є програма «Христос для Європи», на якій проповідуватиметься Євангеліє у 35 європейських країнах.

Генеральна Конференція разом з Євроазіатським, Міжєвропейським та Трансєвропейським дивізіонами співпрацює з багатьма Уніонами та Конференціями для організації цього заходу.
ASI Europe також допомагає координувати євангельські зустрічі у помісних церквах.

Ідея досягти Європу у великих масштабах виникла після того, як чотири роки тому назад на з’їзді ASI (Спілка підприємців адвентистів), Радім Пассер, член ASI Europe, поділився своїм баченням зі старійшиною Тедом Вілсоном, президентом Всесвітньої Церкви адвентистів сьомого дня.

З того часу Вілсон та президент AWR (Адвентистське Всесвітне Радіо) Дуейн Маккі, який також є помічником президента з євангелізації TMI, обговорювали шляхи досягнення Європи.
Оскільки люди по всій Європі, в ці важкі часи, шукають надію, було прийнято рішення, що зараз найкращий час, щоб мобілізуватися як Всесвітня Церква, щоб нести надію по всьому континенту.

ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ

“Христос для Європи” в основному проходитиме з 12 по 27 травня і з 8 по 23 вересня 2023 року, хоча точні дати можуть змінюватись в залежності від країни.
І хоча участь у цьому заході візьмуть багато пасторів і лідерів помісних церков, AWR закликає рядових членів Церкви виступити у якості спікерів.
Євангелізаційні програми будуть розміщені на понад 1200 сайтів.

Спікери отримають презентації проповідей заздалегідь, для того аби мати час попрактикуватися і підготуватися до початку зборів.

Під час заходу ранок розпочинатиметься з молитовних зборів, щоб запросити постійну присутність Святого Духа. Також буде виділено час для поклоніння, навчання та практики проповідей на євангелізаційному майданчику.

Друга половина дня буде присвячена особистій підготовці до проповіді.

Протягом другого тижня зустрічі спікери матимуть змогу відвідати учасників. Вечірні євангелізаційні програми включатимуть спеціальну музику, лекції про здоров’я та проповіді про біблійні пророцтва.

«Христос для Європи» – це найбільша євангелізаційна діяльність, що буде проведена в Європі за всю історію адвентистської церкви. В рамках цього проекту AWR прагне достукатися до людей рідною мовою, оскільки різні етнічні групи, у тому числі українські біженці, матимуть змогу відвідувати місцеві збори.

AWR також представить свої медично-євангельську автономну пересувну клініку, яка допоможе задовольнити медичні потреби в різних селах по всій Європі.

Під час цієї величезної кризи в Європі люди на всьому континенті прагнуть свободи, зцілення та надії.

Поки вони переживають цей безпрецедентний хаос і лихо, велике доручення ясно пояснило нам наш обов’язок. Наша робота – допомогти їм зрозуміти Біблію, знайти надію та зцілення, оскільки ми пропонуємо їм найкращий подарунок, доступний усьому людству, – Євангеліє Ісуса Христа!

Незважаючи на те, що на ініціативу «Христос для Європи» вже надійшла величезна кількість зайв від добровольців, а кількість місць обмежена, всі охочі стати волонтерами можуть зареєструватися на сайті awr.org/christ-for-europe.

Після того, як людина зареєструється від місцевого пастора людини буде запитано рекомендацію на волонтера.

Кожен волонтер нестиме відповідальність за свої витрати (авіаквитки, готель, харчування тощо).

У деяких районах є багатомовні церкви, і вони просять Всесвітню церкву надати людей, які можуть проповідувати цими різними мовами, так що це чудова можливість залучити людей з усього світу.

АНАИС АНДЕРСОН

За матеріалами Адвентистського Агенства Новин (ANN)

dk.adventist.ua

image_pdfimage_print
Підпишіться та приєднайтеся до 147 інших підписників.
Оберіть:
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:
Представляємо наймасштабніший проект за історію адвентистської Церкви "Христос для Європи", спільну програму Адвентистського Всесвітнього Радіо (AWR) та ініціативи "Загальне залучення членів церкви" (ТMI)

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist