Архангел Михаїл, дракон і війна на небі
Євангелізація в Європі – час настав
Проблема хімічної залежності: духовно-психологічний аспект
Чи є Ісус Богом-Творцем?
«Я хочу проповідувати людям про Христа» — Володимир Близненко. Некролог
Закон у синоптичних Євангеліях
Мхитар Адамян: от католического священника до литературного евангелиста в Адвентистской церкви
Церква проводила в останній земний шлях Ярослава Гунько — некролог
Моральное падение пастора — заявление Комитета по этике Института библейских исследований
Ілля Величко
Анонс нового збірника “Пісні хвали та поклоніння”
Студенты в Мексике вновь вошли в адвентистский кампус спустя почти два года

З 17 лютого по 12 березня у Домі молитви громади Мамаївці, що в Чернівецькій області, відбулася серія євангельських вечорів «Бог говорить, але я думаю…» за участю євангеліста Василя Капітанчука.

Для місцевої адвентистської громади ця програма стала великим благословенням, адже підготовка, процес програми та служіння людям, котрі вперше переступили поріг будинку молитви – згуртували членів церкви у духовній праці.

Сильна сторона служіння Мамаївської громади – це робота з дітьми, підлітками та молоддю через клубне служіння. Ця діяльність допомагає досягати батьків тих дітей, які регулярно відвідують заняття. Всією родиною наші друзі відвідували святкові зібрання громади та були запрошені стати учасниками євангельських вечорів.

Молитовний відділ ініціював сорокаденний марафон об’єднаної молитви за матеріалами книги Деніса Сміта «40 днів молитви та роздумів про заключні події на Землі». Молитовні партнери звершували посередницькі молитви за людей зі свого особистого молитовного списку, кому служили протягом цього часу і запросили на програму. Ніч з 11 на 12 лютого провели у молитовному пильнуванні. 15 лютого було оголошено добою посту та молитви за євангеліста та людей, запрошених на зустрічі.

Ще однією цікавою ініціативою стала благодійна акція відділу милосердя – продуктовий набір для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Мамаївцях. До Центру християнського дозвілля у неділю 12 лютого запросили представників 45 родин, щоб розповісти про діяльність адвентистської громади у селі Мамаївці, поспілкуватись за чашкою чаю, запросити на євангельські зустрічі та вручити набір продуктів.

Євангельські вечори проходили щоп’ятниці, суботи та неділі о 18 год. у приміщенні Дому молитви. Також у молодіжному центрі проводилась серія зустрічей для дітей, віком 6-15 років за участю керівника відділу дитячого служіння Нелі Перепелиці. А також охочі долучалися до перегляду програми на церковному ютубканалі за посиланням: https://youtube.com/playlist?list=PLrppMzuoUlviGl1hz6RjQF8_fFVHY6IBA

Щовечора слухачі насолоджувались духовним співом у виконанні різних груп і солістів. Гості та відвідувачі були учасниками лотереї з виграшу духовної літератури, а в останній вечір було подаровано Біблію в новому сучасному перекладі Рафаїла Турконяка. Сердечно дякуємо людям, які пожертвували кошти на придбання подарункових примірників Святого Письма. Для когось вони стали першою Біблією, яку вони для себе відкриють.

По завершенні євангельських вечорів діятимуть малі групи з вивчення Слова Божого в середу о 19:30 та неділю об 11 год. Також проходять і заняття для дітей щонеділі об 11:00 у Центрі християнського дозвілля.

Дмитро Колотило

bk.adventist.ua

image_pdfimage_print
Підпишіться та приєднайтеся до 147 інших підписників.
Оберіть:
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:
З 17 лютого по 12 березня у Домі молитви громади Мамаївці, що в Чернівецькій області, відбулася серія євангельських вечорів «Бог говорить, але я думаю…» за участю євангеліста Василя Капітанчука.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist