Архангел Михаїл, дракон і війна на небі
Євангельські вечори відбулися в адвентистській громаді села Мамаївці
Євангелізація в Європі – час настав
Проблема хімічної залежності: духовно-психологічний аспект
Чи є Ісус Богом-Творцем?
«Я хочу проповідувати людям про Христа» — Володимир Близненко. Некролог
Закон у синоптичних Євангеліях
Мхитар Адамян: от католического священника до литературного евангелиста в Адвентистской церкви
Церква проводила в останній земний шлях Ярослава Гунько — некролог
Моральное падение пастора — заявление Комитета по этике Института библейских исследований
Ілля Величко
Анонс нового збірника “Пісні хвали та поклоніння”

Про свій життєвий і творчий шлях розповідає Людмила Воробканич — християнська співачка, керівник відділу музичного служіння Південної Конференції Церкви адвентистів сьомого дня.

Я народилася у 1985 році у Хмельницькому в християнській пасторській сім’ї. З раннього дитинства батьки привили любов до Бога та музики. Ще зовсім юною дівчинкою батько відвів мене до музичної школи, незважаючи на те, що я не вміла ні писати, ні читати. В шість років знання нотної грамоти і гра на бандурі – це було легко і просто. Сім’я, в якій я виросла – це обдарована музична родина, в якій не тільки батько і мати, але й дві донечки – всі володіють гарним голосом і грою на музичних інструментах.

Дитинство, юність і молодість проходили постійно в служінні для Господа, церкви і людей. Це євангельські місійні програми, християнські концерти, благодійні програми, де сцена була як другий дім. Спів — це лейтмотив усього мого життя!

Здобувши вищу музичну освіту, побувала на різних світських сценах України, виступаючи з сольними концертами, студентськими колективами, капелами бандуристів, хорами, здобуваючи не одну перемогу в конкурсах – я завжди пам’ятала слова батьків: ”Твій талант має служити Тому, Хто тобі його подарував – Богові!”

Господь не тільки дав мені чудові музичні здібності, а й подарував гарного, люблячого і надійного супутника в житті – чоловіка Михайла, який родом із Закарпаття, з християнської дружної багатодітної сім’ї. Згодом, у нашій молодій сім’ї народився син Едуард.

Через деякий час наша сім’я вирішила присвятити своє життя пасторському служінню. Протягом 14 років продовжуємо служити Богу. Михайло – заступник керівника Південної Конференції, я очолюю відділ музичного служіння..

За весь період праці (11 років) у музичному служінні в конференції було організовано і проведено багато музичних заходів. Господь подарував велику команду і музичну сім’ю – музикантів, співаків, людей, які готові служити і співпрацювати разом.

Благодійні концерти, місійні програми, фестивалі, форуми, конгреси… Слід зауважити, що великою підтримкою, надійною опорою і банком ідей для мене є мій чоловік. Працюємо в парі: якщо потрібно провести музичну програму – проводимо разом. Якщо потрібна допомога в пасторському служінні (відвідати людей, прийняти гостей, послужити музикою і т.п.) – працюємо тільки разом, як пасторська сім’я.

У період пандемії і карантину я з командою професійних талановитих музикантів, співаків  звукооператорів, відеооператорів, монтажерів – об’єдналися в одну велику команду і розпочали зйомки музичних кліпів. Було відзнято близько 60 музичних матеріалів – музичні кліпи, з професійним студійним звуком і відео.

Наша музична команда знімала і записувала сольні, дитячі колективи, вокально-інструментальні, хорові відеокліпи. Всі музичні твори були об’єднані в один великий онлайн місійний концерт, який складався із двох частин. Концерт “Господь грядет!”- дивилися багато людей не тільки в Україні, а й за її межами. Ціль була досягнута. Адже багато людей, які ще не знають Ісуса Христа — не тільки дивились музичний концерт, а й писали свої відгуки, ставили питання, на які отримали відповіді від адвентистських пасторів.

Через духовні пісні Дух Святий торкається сердець, і саме через музичне служіння багато людей навернеться до Господа Бога. Саме в це я вірю, продовжуючи далі записувати музичні кліпи за участю адвентистських виконавців.

Християнські пісні у нашому виконанні завжди торкаються струн душі, завдяки прозорості, красі і силі голосу, професіоналізму, мелодійності, і глибини текстів. Кредо в житті — це служіння своїм даром і талантом Богу і людям.

“Музика – це великий подарунок неба, подих душі… Від неї світлішає похмурий день, зникає втома, з’являється бажання творити добро, прощати зло, любити людей і весь цей незбагненно прекрасний у своїй гармонії світ…” “Музиканти і співаки мають нести любов Божу завдяки пісням і духовним мелодіям.”

Господь скоро гряде — саме в це вірю я, продовжуючи посвячено і вірно служити з моїм люблячим чоловіком Михайлом і сином Едуардом.

 

image_pdfimage_print
Підпишіться та приєднайтеся до 147 інших підписників.
Оберіть:
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist