Притча про багача і Лазаря й віра у пекельні муки
Бог одних від початку обрав на спасіння, інших на загибель?
Що при Другому пришесті буде з людьми, які не мали змоги почути про Божу істину?
Молитва у Дусі Святому і говоріння іншими мовами
Яку музику любила Еллен Вайт?
Чи заповідає апостол уживання вина?
Апостол проти лжевчителів
Что такое адвентистская музыка
Навигация по сложному ландшафту глобальных отношений
Годичное совещание пасторов Восточно-Днепровской конференции утвердило план работы на 2024 год
На Закарпатті польова школа об’єднала 70 лідерів слідопитів з усієї України
Навчальним квестом слідопити Дніпра відзначали 73-ю річницю всесвітнього руху слідопитів

Згідно з новим дослідженням, яке опубліковане групою Barna, молоді люди, які вірять в Бога відчувають менше занепокоєння та більше оптимізму, ніж ті, хто не відвідують церкву або не вірять в Бога.

“Окрім того, дослідження показує потужний зв’язок між практикуванням віри та загальним благополуччям”, —сказав Девід Кіннаман, президент Barna Group, за версією Faithwire, повідомляє slovoproslovo.info.

Трохи більше, ніж половина міленіалів і покоління Z, які практикують християнство, сказали, що вони “оптимістичні щодо майбутнього”. І 43% з них сказали, що відчувають “здатність до досягнення цілей”. Тільки 29% тих, хто не вірив, поділять подібну мотивацію.

У дослідженні під назвою «Пов’язане покоління» було опитано понад 15000 18-35 років у 25 країнах світу, щоб визначити взаємозв’язок між психічним здоров’ям та вірою.

“Дослідження виявляє ціле покоління загнаних дорослих людей, які насторожено та з втомою борються з питаннями, прагнуть до більш глибоких стосунків і стикаються зі значними суспільними, професійними та особистими перешкодами”, — заявила Еліс Янгблуд, редактор Barna Group. “Але ми також виявили, що віра є одним з важливих факторів, пов’язаних з їхнім добробутом, зв’язком та стійкістю. Коли (або для багатьох — якщо) вони йдуть до церкви, їм знадобиться конкретне вчення від лідерів, яким вони можуть довіряти, і значущі можливості внести свій внесок у спільноту віри».

Незалежно від відвідування церкви, більшість людей погодилися, що «події у всьому світі мають значення для мене» (77%) та «я відчуваю зв’язок з людьми у всьому світі» (57%). Однак, багато хто все ще говорив, що відчуває себе самотнім у світі.

Джерело: slovoproslovo.info

image_pdfimage_print
Facebook
Twitter
LinkedIn
In this article:

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist